ماساژ شکلات خدمتی فراتر از یک سری خدمات لوکس و آرامش بخش می باشد که با استفاده از شکلات های مخصوص ماساژ شکلات انجام می گیرد و یک راهکار جدید برای نجات پوست شماست.

در ماساژ شکلات ماساژور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام داده و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب کافئین موجود در شکلات و نیز مواد معدنی آن در پوست بدن می شود.

 

 

فوائد ماساژ شکلات

ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکسته شدن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می گردد.علاوه بر آن شکلات به دلیل وفور مواد معدنی مختلف به رشد و تجلیل سلول های پوست کمک می نماید.
تنفس رایحه شکلات در طول فرآیند ماساژ شکلات تاثیری شگرف در آرامش اعصاب و از بین رفتن تنش های روحی دارد.

 

در سراسر دنیا برند های معروف، کرم های مخصوص ماساژ درمانی خود را بر پایه شکلات عرضه میکنند. محصولاتی که برای ماساژ آقایان استفاده میشود و حاوی بیش از 35 درصد کاکائو خالص هستند،برای احیای پوست و رفع احساس خستگی مفرط بسیار مناسب هستند. آنتی اکسیدان ها همچنین به افزایش سطح کلاژن و الاستین در پوست کمک می کنند و باعث کاهش اثرات پیری می شود.

کافئین موجود در شکلات گردش خون را افزایش می دهد و جریان خون را بهبود میبخشد. این به نوبه خود سلول های پوست را بهبود می بخشد و آن را تقویت می کند،روند پیری را کاهش می دهد و سبب استحکام پوست می شود. شکلات های تیره تر، خواص آنتی اکسیدان قوی تر دارد.

خطوط و چین و چروک های پوست با درمان های معمول شکلات درمان شوند زیرا آنتی اکسیدان ها آسیب ناشی از رادیکال های آزاد بدن را کاهش می دهند. روغن های طبیعی موجود در کره کاکائو معمولا با روغن های ماساژ سنتی دیگر مانندگلرنگ و روغن زیتون ترکیب میشوند و باعث رطوبت رسانی به پوست شما میشوند.

ماساژ آقایان با شکلات بر روی مناطقی از پوست که حالت زبر و یا خشن دارند مانند زانوها،آرنج ها و پاها،تاثیر بسیار خوبی دارد. همچنین آنتی اکسیدان هایی که در کرم های ماساژ دهنده شکلات یافت می شوند نیز به حفظ پوست و رطوبت رسانی طولانی پس از ماساژ بسیار کمک میکند. مطالعات نشان داده است که خوردن شکلات تیره هر روز می تواند سیستم قلب و عروق شما را بهبود بخشد و به علت خواص آنتی اکسیدانی از خستگی های مزمن جلوگیری کند.

شکلات همچنین قدرت بهبود خلق و خوی فرد را دارد و موجب احساسات ناخوشایند می شود. حتی بوی شکلات می تواند این اثر مثبت را روی مغز انجام دهد. انجام ماساژ آقایان با شکلات یک راه ایده آل برای استفاده از مزایای شکلات بدون هیچ گونه گناهی در ارتباط با خوردن شکلات بیش از حد است.